Dlaczego my?

Współpracując z nami wiele zyskujesz. W tym dziale sporządziliśmy zestawienie porównujące sprzedaż samodzielną oraz za naszym pośrednictwem.

Oszczędzasz czas i nakład pracy. BrokerAukcyjny obsługuje każdy etap sprzedaży na internetowych sewisach aukcyjnych, z odebraniem zapłaty i wysłaniem przedmiotów do nabywcy.

Nie martw się o magazynowanie Twoich rzeczy. Odbierając przedmioty do sprzedaży zapewniamy ich magazynowanie do momentu wysłania do kupującego - nie musisz już się martwić, co zrobisz z rzeczami, które chcesz sprzedać, a których nie masz gdzie przechowywać. Nie musisz szukać dla Twoich przedmiotów miejsca u rodziny czy znajomych, nie musisz ich upychać po piwnicach i garażach. Jeżeli masz remont, lub przeprowadzasz się, nie martw się o przedmioty, które są Ci już niepotrzebne - będą czekały w naszym magazynie do momentu sprzedaży. Masz jeden poważny problem z głowy.

Wykorzystaj doświadczenie i fachową wiedzę brokera. Wszyscy BrokerzyAukcyjni mają doświadczenie w sprzedaży na internetowych sewisach aukcyjnych i mają ustaloną wiarygodność w sprzedaży on-line. Wiele z nich specjalizują się w konkretnych kategoriach i wie, jak sprzedawać określone przedmioty i osiągać ich maksymalną wartość.

Zarabiaj pieniądze. Jeżeli Twój przedmiot się sprzeda, BrokerAukcyjny przekazuje Ci odebrane od kupującego pieniądze (po odliczeniu opłaty za usługę).

Bilans Twoich korzyści:

sprzedaję
przez Brokerasamodzielnie
opis przedmiotumyTy
transport i magazynowaniemybardzo trudne
konto na portalu aukcyjnymnie koniecznekonieczne
zdobyć zaufanie kupującegonasza wiarygodnośćzdobywasz sam
bezpieczeństwo transakcjiwysokieprzeciętne
odpowiadanie na pytania kupującychmyTy
reklama sprzedaży przedmiotumyTy
pakowanie i wysyłkamyTy
udzielenie kredytu kupującymtakniemożliwe
pobranie należności od kupującegomyTy
ujawnienie tożsamości w Internecienietak
ilość wolnego czasuwiększamniejsza