Zleć kupno przedmiotu na dowolnej aukcji

Obsługujemy również transakcje kupna. Gdy nie masz konta na portalu aukcyjnym, czasu - aby mieć pewność upolowania okazji w ostatnich chwilach licytacji - to jest usługa dla Ciebie.

Powiedz co chcesz kupić

Jedyną rzeczą nad którą musisz naprawdę się zastanowić to: co chcesz kupić? Jeżeli masz już wyszukany przedmiot (lub przedmioty) wystarczy, że wypełniając zgłoszenie aukcji do brokera. Nie musisz do nas przychodzić - wszystko możemy załatwić online.

Również tam określasz do jakiej kwoty chcesz abyśmy licytowali. Jeżeli uda nam się kupić taniej - to Twój zysk.

Licytujemy do ostatnich sekund aukcji - to my pilnujemy aby Twoja okazja nie przepadła.

Jednocześnie masz gwarancję że nie zapłacisz więcej niż wskazany limit

W trosce o unikanie sytuacji konfliktu interesów, dany przedmiot kupujemy tylko dla jednej osoby.

W przypadku zleceń kupna, przedmioty mogą być nowe jak i używane. Nie ma również, (poza nielicznymi wyjątkami) ograniczeń co do rodzaju przedmiotów.

Gdy broker przyjął Twoje zlecenie - potwierdzenie otrzymasz emailem.

Polujemy za Ciebie

Teraz dokonaj zabezpieczenia transakcji.

Możesz to zrobić:
- wpłacając zadatek w wysokości 10% wartości kwoty do jakiej chcesz abyśmy licytowali przedmiot lub ceny Kup Teraz.

Wpłaty można dokonać bezpośrednio na konto lub gotówką w naszym Punkcie Obsługi. Zadatek jest zwracany po zamknięciu transakcji.

Gdy otrzymamy wpłatę (nie później niż 24 godziny przed planowanym końcem aukcji), rozpoczyna się nasza odpowiedzialność za obsługę aukcji.

Gdy uda się wygrać aukcję - kupujemy ją w Twoim imieniu.

Gdyby jednak zlecony limit okazał się zbyt niski aby wygrać aukcję - możesz zdecydować czy chcesz użyć zabezpieczenia do innej aukcji. Gdy nie będziemy mieli od Ciebie informacji na temat - pieniądze zwrócimy automatycznie po 7 dniach.

Odbierz przedmiot

Gdy udało się wygrać aukcję - kupujemy ją w Twoim imieniu - podając Twój adres jako adres doręczenia. Pozostałą część kwoty zapłacisz przelewem lub gotówką przy odbiorze.

Gdyby jednak zlecony limit okazał się zbyt niski aby wygrać aukcję - możesz zdecydować czy chcesz użyć go do innej aukcji, lub zażądać jej zwrotu. Gdy nie będziemy mieli od Ciebie informacji na temat - pieniądze zwrócimy automatycznie po 7 dniach.

I to wszystko. Masz swój przedmiot.