Sprzedajesz na Allegro.pl?
Zwiększ swoją sprzedaż - raty dla Twoich klientów!

Na nowe i używane. Nie ma znaczenia jaki jest twój przedmiot - musi być tylko sprawny.

Nawet jak nie masz firmy. BrokerAukcyjny obsługuje również sprzedawców będących osobami prywatnymi, nie prowadzącymi działalności gospodarczej.

Pewny kupujący. Gdy ktoś zdecyduje się na zakup na raty, to BrokerAukcyjny będzie kupującym w jego imieniu. Zyskujesz pewnego kontrahenta.

Sprzedajesz tak jak dotąd. Sprzedaż na raty nie wiąże się dla Ciebie z żadnymi dodatkowymi obowiązkami. Sprzedajesz tak jak dotąd - tyle że pewnemu kontrahentowi i za nawet większą cenę.

Klient z kredytem - wydaje więcej. I mocniej licytuje. Nie bez powodu wszystkie sklepy prowadzą sprzedaż ratalną lub za pomocą kart. Teraz i Ty możesz!

Nie daj się ubiec konkurencji - wklej banner na aukcję i daj kupującym nowe możliwości!

Aby sprzedawać na raty nie trzeba podpisywać umowy. Po prostu powiedz o tym swoim klientom, wklejając banner na aukcję.

I co dalej..? Klient wypełnia wniosek kredytowy na stronie brokeraukcyjny.pl i po weryfikacji przez bank, to BrokerAukcyjny.pl kupuje Twój przedmiot za gotówkę - dla Ciebie sprzedaż na raty nie wprowadza żadnych zmian. Gdy klient podpisze umowę kredytową, przekazujemy mu kupiony przedmiot.
I to wszystko. Jeżeli masz pytania - skontaktuj się z nami: (22)666 99 11.

Wklej kod na swoją aukcję:

Skopiuj powyższy kod, wejdź na allegro.pl do edytora tekstowego swojej aukcji i wklej ten kod w nagłówku. Sprawdź wygląd w edytorze wizualnym lub podglądzie aukcji.

Raty

Lub po prostu wpisz na aukcji:
Możliwy zakup przedmiotu na raty! Więcej informacji na www.BrokerAukcyjny.pl